Wczytuję dane...
Zbliżają się święta, a my przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy zestaw świąteczny, który połączy radość i zdrowie! Nasza oferta to połączenie trzech unikalnych produktów Visanto, które pomogą Ci zadbać o witalność i dobre samopoczucie w okresie magicznych

Produkty w zestawie:

biomedicum.pl
1x Visanto B-Optima kompleks witamin B z nukleotydami
biomedicum.pl
1x Visanto Kapusta-Liofilizat soku z ekologicznej kapusty kiszonej 60 kaps.
biomedicum.pl
1x Visanto Witamina D3 z Lanoliny 2000IU 60 kapsułek

Zestaw świąteczny Visanto

 Zalety Działanie OPIS:

Zbliżają się święta, a my przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy zestaw świąteczny, który połączy radość i zdrowie! Nasza oferta to połączenie trzech unikalnych produktów Visanto, które pomogą Ci zadbać o witalność i dobre samopoczucie w okresie magicznych świąt.

  1. Bopitma – Energia z Natury: Bopitma to nasza flagowa propozycja, stworzona z myślą o dostarczeniu Ci energii. Ten wyjątkowy suplement diety to kompozycja starannie wyselekcjonowanych składników, które wspomagają codzienną formę i utrzymanie równowagi organizmu. W okresie świątecznym, kiedy tempo życia może być intensywne, Bopitma pomoże Ci czerpać z niego radość, zachowując pełną witalność.

  2. Witamina D3 2000 – Witamina Słońca: Święta to czas, gdy zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych bliskich. Dlatego do zestawu dołączamy D3 2000, czyli witaminę słoneczną w łatwo przyswajalnej formie. Wspieraj swoje kości i układ odpornościowy, zwłaszcza gdy zewnętrzne warunki mogą być wymagające. D3 2000 z Visanto to wsparcie dla Twojego organizmu w trudniejszych warunkach zimowych.

  3. Kapusta Visanto – Skarbnica Witamin i Minerałów: Odkryj bogactwo witamin i minerałów Kapuście Visanto. To niezwykły suplement diety, który dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Kapusta Visanto wspiera trawienie, dostarcza błonnika i działa jak doskonały dodatek do codziennych posiłków. W okresie świątecznym, kiedy stoły uginają się od pysznych potraw, warto zadbać o równowagę i zdrową dietę.

Nasz zastaw świąteczny to nie tylko wybór dla Ciebie, ale także doskonały prezent dla tych, którym zależy na zdrowiu i dobrej kondycji. Podaruj bliskim radość, zdrowie i witalność – to najlepszy sposób na celebrowanie magicznych chwil świąt!

Zestaw zawiera:

Visanto Boptima 60 kapsułek

Visanto Vitamina D3 2000 60 kapsułek

Visanto Kapusta 60 kapsułek

 

Producent:

LIFEPACK VIT