Wczytuję dane...

Maść Czarci Pazur z rutyną i ziołami 250 ml

Zalety Działanie OPIS:

Diabelski pazur stosowany jest głównie w leczeniu bólu mięśniowo-szkieletowego. Poprawia ruchomość, łagodzi bóle stawów i mięśni, a także wspiera więzadła i przyczepy więzadłowe. Zapobiega gromadzeniu się szkodliwych substancji w torebkach stawowych i chrząstce. Zapewnia prawidłowy stan stawów i ścięgien nawet w starszym wieku.

Ponadto bulwy korzenia diabelskiego pazura zawierają substancje o silnym działaniu przeciwzapalnym. Zawierają flawonoidy, fitosterole czy kwasy fenolowe, a  połączenie tych składników razem działa jako profilaktyka chorób zwyrodnieniowych stawów lub kręgów. 

Masaże balsamem Czarci Pazur dają ciału uczucie lekkości i witalności, wpływają pozytywnie na układ ruchu przy niekorzystnych zmianach pogodowych. Preparat posiada właściwości rozgrzewające.

Kasztanowiec zwyczajny - zawiera substancje aktywne: escynę, taniny, glikozydy flawonoidowe, które wpływają na zwiększenie elastyczności ścian naczyń krwionośnych, a tym samym poprawiają krążenie krwi i ograniczają tworzenie się obrzęków.

Żywokost lekarski - jego głównym składnikiem jest alantoina, która skutecznie przyspiesza odnowę komórek, a tym samym wspiera regenerację tkanek.

Arnika górska - ekstrakt z tego kwiatu to tradycyjnie stosowany środek przeciwdrobnoustrojowy na siniaki.

Rutyna (witamina P) - pozytywnie wpływa na kruchość naczyń włosowatych, zapobiegając tym samym ich uszkodzeniom i zwiększając elastyczność. Wykazuje znaczące działanie przeciwutleniające i związane z nim działanie przeciwnowotworowe, wzmacnia działanie witaminy C i obniża wartości cholesterolu LDL.

Dzięki tym składnikom można zwiększyć uczucie lekkości i pozbyć się dolegliwości bólowych. Balsam zawiera rutynę, która wzmacnia naczynia krwionośne, allantoinę, skutecznie wspierającą regenerację skóry i innych tkanek oraz wyciąg z czarciego pazura, o działaniu przeciwbólowym i rozluźniającym tkanki.

Czarci pazur z rutyną to balsam o szerokim spektrum działania, którego skład oparto na tradycyjnej recepturze. Poszczególne zioła wchodzące w jego skład, uzupełniają swoje działanie. Można go stosować przy wielu dolegliwościach bólowych, a także wtedy, gdy chcemy poprawić ruchomość stawów.

Składniki Składniki:

Woda, gliceryna, Alcohol Denat, ekstrakt z korzenia Czarciego Pazura, ekstrakt z korzenia żywokostu lekarskiego, ekstrakt z kasztanowca pospolitego, wyciąg z kory dębu, karbomer, fenoksyetanol, wyciąg z kwiatów arniki górskiej, imidazolidyno mocznik, wodorotlenek sodu, ethylhexylglycerin, ekstrakt z pieprzowca, rutyna, dziurawiec zwyczajny (ekstrakt z kwiatów, liści).

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Nanieść balsam na miejsce w takiej ilości, aby skóra była zdolna go całkowicie wchłonąć, a następnie wmasować. Stosować na czystą skórę. Regularne stosowanie zwiększa skuteczność działania.

OSTRZEŻENIA: Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego. Nie stosować w okolicy oczu, błon śluzowych oraz na podrażnioną skórę. W przypadku występowania żylaków nie masować. A jedynie delikatnie wklepać balsam! Przechowywać z dala od dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie stosować u dzieci w wieku do 3 lat. Wyjątkowo może wystąpić reakcja alergiczna na którąś z substancji aktywnych preparatu. W takim przypadku konieczne jest przerwanie kuracji, a w razie nieustąpienia dolegliwości należy zwrócić się o pomoc lekarską. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży i karmiących. Bardzo intensywne zaczerwienienie skóry jest naturalnym efektem pożądanego ukrwienia. Testowanie dermatologiczne. Preparat nietestowany na zwierzętach.

PRZECHOWYWANIE: Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Producent:

Herbamedicus GmbH,

8002 Zürich, Switzerland

Model: MF MAŚĆ CZARCIZ RUTY
Kod producenta: 7640133071190
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: Herbamedicus

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Maść Czarci Pazur z rutyną i ziołami 250 ml

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  7640133071190

 • Marka: 

  SwissMedicus

 • Postać: 

  Maść

 • Kraj pochodzenia: 

  Szwajcaria

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  Maść 250 ml