Wczytuję dane...
Maść z czarcim pazurem i konopiami oddziałuje bezpośrednio na źródło bólu. Wchłonięta w skórę maść od razu rozpoczyna proces przeciwbólowy, łagodząc objawy.

Maść Czarci Pazur z Konopiami 250 ml

Zalety Działanie OPIS:

Diabelski pazur stosowany jest głównie w leczeniu bólu mięśniowo-szkieletowego. Poprawia ruchomość, łagodzi bóle stawów i mięśni, a także wspiera więzadła i przyczepy więzadłowe. Zapobiega gromadzeniu się szkodliwych substancji w torebkach stawowych i chrząstce. Zapewnia prawidłowy stan stawów i ścięgien nawet w starszym wieku.

Ponadto bulwy korzenia diabelskiego pazura zawierają substancje o silnym działaniu przeciwzapalnym. Zawierają flawonoidy, fitosterole czy kwasy fenolowe, a  połączenie tych składników razem działa jako profilaktyka chorób zwyrodnieniowych stawów lub kręgów. 

Czarci pazur z konopiami zawierająca substancje znane z właściwości przeciwzapalnych i wspierających mięśnie. Najbardziej sprawdza się przy bólach stawów, mięśni i kręgosłupa oraz przy reumatyzmie i obrzękach.

 

W składzie maści znajdziesz:

ekstrakt z korzenia czarciego pazura

ekstrakt z korzenia żywokostu lekarskiego

ekstrakt z kasztanowca

ekstrakt z kory dębu szypułkowanego

ekstrakt z kwiatu arniki górskiej

ekstrakt z owoców papryki ostrej

ekstrakt z kwiatu/liści/łodygi dziurawca

 

Dzięki tradycyjnej recepturze ta maść gwarantuje szerokie i silne działanie. W skład również wchodzi rutyna, która wzmacnia naczynia krwionośne i skutecznie wspiera regenerację skóry.

Maść z czarcim pazurem i konopiami ma właściwości rozgrzewające, przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Składniki Składniki:

Woda, gliceryna, ekstrakt z korzenia czarciego pazura, ekstrakt z korzenia żywokostu lekarskiego, ekstrakt z kasztanowca, ekstrakt z kory dębu szypułkowatego, karbomer, fenoksyetanol, ekstrakt z kwiatu arniki górskiej, imidazolidynylomocznik, wodorotlenek sodu, alkohol denat, ekstrakt z etyloheksylogliceryny, ekstrakt z owoców papryki ostrej, ekstrakt z kwiatu/liści/łodygi dziurawca

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!           

Nanieść balsam na miejsce w takiej ilości, aby skóra była zdolna go całkowicie wchłonąć, a następnie wmasować. Stosować na czystą skórę. Regularne stosowanie zwiększa skuteczność działania.

OSTRZEŻENIA: Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego. Nie stosować w okolicy oczu, błon śluzowych oraz na podrażnioną skórę. W przypadku występowania żylaków nie masować. A jedynie delikatnie wklepać balsam! Przechowywać z dala od dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie stosować u dzieci w wieku do 3 lat. Wyjątkowo może wystąpić reakcja alergiczna na którąś z substancji aktywnych preparatu. W takim przypadku konieczne jest przerwanie kuracji, a w razie nieustąpienia dolegliwości należy zwrócić się o pomoc lekarską. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży i karmiących. Testowanie dermatologiczne. Preparat nie testowany na zwierzętach.

PRZECHOWYWANIE: Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Producent:

Herbamedicus GmbH,

8002 Zürich, Switzerland

Model: MF MAŚĆ CZARCI Z KON
Kod producenta: 7640133075051
Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: Herbamedicus

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  Maść Czarci Pazur z Konopiami 250 ml

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  7640133075051

 • Marka: 

  SwissMedicus

 • Postać: 

  Maść

 • Kraj pochodzenia: 

  Szwajcaria

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

 • Zawartość opakowania: 

  Maść 250 ml