Wczytuję dane...
Siarka odpowiada za utrzymanie dobrej kondycji jak również elastyczności skóry i naczyń krwionośnych. Wspomaga produkcję chrząstki i tkanki łącznej oraz jest niezbędny dla zdrowych ścięgien i stawów.

Kup cały komplet !

Vivio MSM Proszek 100g

Zalety Działanie OPIS:

MSM proszek to suplement diety. W przyrodzie znajdziemy go w świeżych owocach, warzywach, herbacie, świeżym krowim mleku jak również w produktach zbożowych. Niestety jest bardzo delikatny i łatwo ulega „zniszczeniu” poprzez gotowanie czy pasteryzację.

MSM to skrót od metylosulfonylometanu, organicznego związku siarki. MSM jest niezwykle istotnym suplementem dla naszego organizmu. Jest to bezwonny, biały proszek, który jest bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie. Siarka odpowiada za utrzymanie dobrej kondycji jak również elastyczności skóry i naczyń krwionośnych. Wspomaga produkcję chrząstki i tkanki łącznej oraz jest niezbędny dla zdrowych ścięgien i stawów. Zapewnia ścianom komórkowym przepuszczalność dla substancji odżywczych i możliwość wydalania toksyn.

 

Składniki   SKŁADNIKI: 

MSM metylosulfonylometan (Methyl Sulphonyl-Methane).

 

Zawartość/Stosowanie

Wielkość opakowania : 100g

Porcja jednorazowa : 2g (1 miarka – 2 ml) rozpuścić w 100 ml wody lub mleka spożywać raz dziennie, najlepiej po posiłku, spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

Informacja Uwaga - przeczytaj ważne!   Ważne informacje: sposób użycia, przechowywania, przeciwwskazania!        

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Najlepiej spożyć / zużyć przed:

Najlepiej spożyć przed: dzień, miesiąc, numer partii i rok trwale oznaczono na opakowaniu.

Producent:

Vivio 

Model: B012
Kod producenta: 5902115106309
Koszt wysyłki od: 13.99 PLN
Producent: VIVIO

Suplementy

 • Nazwa produktu: 

  MSM Proszek 100g B012

 • Kod kreskowy - kod EAN: 

  5902115106309

 • Marka: 

  VIVIO

 • Postać: 

  Proszek

 • Masa netto: 

  100 g

 • Kraj pochodzenia: 

  Chiny

 • Działanie: 

  Profilaktyczne, Zapobiega chorobom wątroby, Oczyszczanie organizmu

 • Opakowanie: 

  Plastikowe

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...