Wczytuję dane...

L-Lizyna

L-lizyna

Wśród składników odżywczych potrzebnych człowiekowi do właściwego funkcjonowania znaleźć można substancje, których nasz organizm nie jest w stanie syntetyzować samodzielnie, dlatego konieczne pozostaje ich dostarczanie wraz z jedzeniem. Jednym z takich związków chemicznych jest lizyna, białkowy aminokwas występujący głównie w takich pokarmach jak ryby, jajka, sery żółte, mięso czy fasola. Gdy jednak zapotrzebowanie okazuje się większe, warto skorzystać z suplementów diety dostępnych w naszym sklepie. Proponujemy preparaty z lizyną pozwalające zadbać o jej odpowiednią ilość w organizmie.

Zadania lizyny w ciele człowieka

Lizyna jest jednym z kluczowych składników pozwalających organizmowi prawidłowo funkcjonować — bierze ona udział między innymi w procesie odbudowy komórek ciała, a także metabolizowaniu tłuszczów. Oprócz tego jest substancją konieczną do wytwarzania karnityny, która z kolei umożliwia pozyskiwanie energii z lipidów. L-lizyna odgrywa też istotną rolę w rozwoju masy mięśniowej, profilaktyce miażdżycy oraz wspieraniu produkcji hormonów i przeciwciał.

Suplementy diety z L-lizyną

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy ofertę naturalnych suplementów diety zawierających lizynę, które pomogą w uregulowaniu ilości tej substancji w organizmie, a tym samym przyczynią się do poprawy zdrowia. Proponujemy produkty cenionych marek jak Swanson czy Yango pozwalających na uzupełnienie L-lizyny, ale też dostarczających wielu innych potrzebnych składników odżywczych. To znakomity sposób na profilaktykę różnorodnych schorzeń — zachęcamy do składania zamówień!

11
Wyświetl po