Wczytuję dane...

Kolagen

Kolagen na stawy

Kolagen jest naturalnie występującym w organizmie człowieka białkiem odpowiedzialnym za budowanie skóry, kości, zębów, chrząstek i ścięgien, a także innych części ciała. Często nazywany bywa białkiem młodości — i to nie bez powodu — przyspiesza bowiem gojenie ran, regenerację skóry, wspomaga jej prawidłowe napięcie, zapobiegając pojawianiu się zmarszczek. Dzięki kolagenowi naczynia krwionośne lepiej przewodzą krew, a złamane kości szybciej się zrastają. Jeśli szukasz sprawdzonego, wysokiej jakości preparatu z kolagenem — zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Doskonale przyswajalny kolagen do picia

Naszym Klientom oferujemy różne formy kolagenu: w kapsułkach lub do picia. Ten ostatni jest najlepiej przyswajalną formą tego typu preparatów — płynna substancja szybciej dociera do komórek, lepiej w nie wnika, dzięki czemu działanie kolagenu jest szybciej widoczne. Wygodna forma proszku do sporządzenia napoju pozwala szybko przygotować suplement i gwarantuje jego świeżość. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią połykać tabletek lub mają z tym problemy. Sprawdź też w 100% naturalny kolagen rybi typu I i III w formie proszku o neutralnym smaku i zapachu.

Kolagen w tabletkach osób dbających o młodość organizmu

Tabletki i kapsułki to najpopularniejsza i zarazem najwygodniejsza forma przyswajania leków oraz suplementów diety, np. kolagenu. Dzięki poręcznym opakowaniom — możesz mieć go zawsze przy sobie — w domu, restauracji, na służbowym wyjeździe. Nie potrzebujesz dodatkowych porcji wody do przyrządzenia preparatu i nie ryzykujesz jego przedawkowania. Dostępny w naszej ofercie kolagen w tabletkach wzbogacony jest o cenny cynk, wspomagająca jego wchłanianie, witaminę C, czy hialuronian sodu poprawiający nawilżenie skóry i stawów.

Marzysz o zdrowej skórze, mocnych stawach i odpornych na urazy kościach? Nie zapomnij wzbogacić diety o kolagen. Najlepsze preparaty z jego wysoką zawartością znajdziesz w naszej zielarni online. Zapraszamy na udane zakupy!

15
Wyświetl po