Wczytuję dane...

Cytryniany

Cytryniany

Wśród substancji odżywczych i organicznych związków chemicznych, których organizm człowieka potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania, można wymienić bardzo wiele różnorodnych składników, zaś jednym ze szczególnie istotnych, choć dla wielu osób nieoczywistych, są cytryniany. To sole i estry kwasu cytrynowego zawierające rozmaite pierwiastki niezbędne do regulowania pracy układów ciała, dlatego często wykorzystywane są jako suplementy diety. Jeżeli więc chcesz skutecznie zadbać o zdrowie, stosując naturalne preparaty dostarczające do organizmu kluczowe składniki odżywcze, sprawdź naszą ofertę cytrynianów magnezu, potasu czy wapnia.

Cytrynian magnezu — wsparcie dla układu krążenia

Jednym z podstawowych elementów oferty naszego sklepu są preparaty z cytrynianem magnezu stanowiące nieocenioną pomoc w profilaktyce chorób układu krążenia. Substancja ta sprzyja bowiem dotlenieniu mięśnia sercowego, a także znacznie zmniejsza ryzyko występowania zakrzepów krwi. Co więcej, cytrynian magnezu pomaga w walce z odkładaniem się złego cholesterolu w tętnicach, ale to niejedyne jego prozdrowotne właściwości. Naturalne produkty, które proponujemy, warto stosować też w przypadku przewlekłego stresu, zmęczenia albo kłopotów ze snem.

Naturalny cytrynian potasu dla zachowania równowagi wodno-elektrolitowej

Wśród suplementów diety dostępnych w tej kategorii warto zwrócić uwagę również na cytrynian potasu będący dobrze przyswajalnym źródłem tego niezbędnego pierwiastka. Podstawowym działaniem preparatów oferowanych w sklepie jest przede wszystkim regulowanie gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu, ale oprócz tego korzystnie wpływają one też na prawidłową pracę serca i ciśnienie krwi. Cytrynian potasu znakomicie wspiera także układ nerwowy, pomagając w przekazywaniu impulsów elektrycznych.

Suplementy diety z cytrynianem wapnia i nie tylko

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje również cytrynian wapnia, który w tej postaci jest bezproblemowo wchłaniany przez organizm. To doskonały wybór zwłaszcza dla osób chcących zadbać o mocne i zdrowe kości — w tym zęby — a także poszukujących preparatów wzmacniających mięśnie. Produkty z cytrynianem wapnia, potasu czy magnezu nie są jednak jedynymi środkami, które tu znajdziesz. Polecamy też wiele innych, w pełni naturalnych suplementów diety od zaufanych producentów o korzystnym wpływie na zdrowie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą cytrynianów!

10
Wyświetl po