Wczytuję dane...
Ciesz się zdrowiem i pełnią energii w tym magicznym okresie świąt dzięki naszemu wyjątkowemu zestawowi świątecznemu, który łączy w sobie dobroczynne właściwości Ashwagandhy i ZMB od renomowanej firmy KFD.

Produkty w zestawie:

biomedicum.pl
1x KFD ZMB(Mg+Zn+B6) 135 tabl.
biomedicum.pl
1x KFD Ashwagandha K66 180 tabletek

Zestaw Świąteczny: Harmonia i Energia z Ashwagandhą i ZMB od KFD

Zalety Działanie OPIS:

Ciesz się zdrowiem i pełnią energii w tym magicznym okresie świąt dzięki naszemu wyjątkowemu zestawowi świątecznemu, który łączy w sobie dobroczynne właściwości Ashwagandhy i ZMB od renomowanej firmy KFD. To idealny prezent dla tych, którzy pragną zadbać o równowagę psychiczną, fizyczną i energetyczną w trakcie świątecznego szaleństwa.

  1. Ashwagandha – Źródło Harmonii: Ashwagandha, znana również jako indyjski żeń-szeń, to adaptogen, który pomaga organizmowi dostosować się do stresu i zwiększyć jego odporność na wpływy negatywne. Dodatkowo, Ashwagandha może przyczynić się do poprawy jakości snu, co jest szczególnie ważne w okresie świątecznym, kiedy tempo życia może być intensywne.

  2. ZMB (Zinc, Magnesium, B6) – Dla Zrównoważonej Energii: ZMB to synergiczna kombinacja cynku, magnezu i witaminy B6, która wspomaga wiele kluczowych funkcji organizmu. Cynk i magnez są niezbędne do utrzymania zdrowego układu immunologicznego, nerwowego i jakości snu a witamina B6 wpływa korzystnie na procesy metaboliczne. To doskonałe wsparcie dla organizmu, zwłaszcza w okresie, gdy możemy odczuwać dodatkowe obciążenie.

  3. KFD – Gwarancja Jakości i Skuteczności: Nasz zestaw świąteczny pochodzi od renomowanego producenta KFD, który od lat cieszy się zaufaniem klientów. Produkty firmy KFD są starannie opracowywane z myślą o jakości składników i skuteczności, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dbasz o swoje zdrowie przy użyciu produktów najwyższej jakości.

Oferujemy Ci możliwość zakupu tego wyjątkowego zestawu świątecznego, który nie tylko dostarczy Ci niezbędnych składników wspierających zdrowie, ale również sprawi, że święta będą jeszcze bardziej magiczne dzięki harmonii i energii, które przyniesie Twojemu organizmowi.

Zamów już dziś i podaruj sobie i swoim bliskim prezent, który dba o zdrowie i dobre samopoczucie w trakcie tego wyjątkowego okresu!

Zawartość zestawu:

KFD Ashwagandha 180 tabletek

KFD ZMB 135 tabletek

Opakowanie prezentowe

Producent:

KFD sp. z o.o.
Solec 28
00-403 Warszawa